Nazywam się Katarzyna Maczyszyn – dowiedz się o mnie więcej

Trudno opisać mój zawód w jednym czy w dwóch słowach.
Jestem brand managerem (marketingowcem), projektantem graficznym, fotografem i szkoleniowcem.
Ukończyłam Brand Management na WSB w Gdańsku, Grafikę Komputerową w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej w Warszawie oraz Studium Fotografii TSF.

Moim celem jest rozwój, sprawdzanie teoretycznej wiedzy w praktyce i przekazywanie innym.

Od ponad 8 lat prowadzę agencję brandingową KMBranding. Doświadczenie w zarządzaniu marką i w marketingu zdobywałam jako Brand Manager i Promotion Manager w firmach takich jak Famos Sp. z o.o., Uniwersytet Gdański (MWB UG i GUMed), Hydroster Sp. z o.o.
Realizowałam projekty graficzne i fotograficzne dla firm takich jak: Canon Polska, CyfroweAV, Blirt SA, Glenport Sp. z. o.o., Glencore Polska, Atrasys sp. z o.o., Remontowa LNG Systems, Remontowa Marine Design & Consulting, Famos Sp. z o.o., Uniwersytet Gdański, Hydroster Sp. z o.o, Nauta SA, Primavera, Wydawnictwo Operon, Wydawnictwo Helion, El Padre, Modul Sp. zo.o., Profos s. c., Brygidki, Chór Mieszczan Gdańskich, Ordine Sp. Z o.o., Mott MacDonals i inne.

Kliknij w obrazek – prezentacja multimedialna

Katarzyna Maczyszyn KMBranding

Ważne miejsce zajmuje w moim życiu prowadzenie warsztatów

Poza działaniami brandingowym i marketingowymi, projektami graficznymi i fotograficznymi, prowadzę szkolenia specjalistyczne oraz biznesowe dla firm, instytucji oraz warsztaty dla osób prywatnych, m. in. dla Uniwersytetu Gdańskiego, Dermscan Poland, jednej z Trójmiejskich szkół fotograficznych (4 lata), z ramienia grupy Morizon.pl (cykl specjalistycznych szkoleń dla firm – okres 2 lat), dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów, szkolenia dla seniorów (Miasto Gdańsk).

Uczę prawie od zawsze. Pierwsze doświadczenia w tym temacie –  prowadzenie lekcji muzyki przez kilka miesięcy w 7 klasie podstawówki.
W styczniu 2017 roku rozpoczęłam projekt ArtPozytywni jako temat mojej pracy dyplomowej na studiach z Zarządzania marką na WSB. Nie chciałam pisać o teoretycznym działaniu. Postanowiłam stworzyć ArtPozytywnych na prawdę. Tu można przeczytać o nim więcej: http://www.artpozytywni.pl

W tym wszystkim bardzo ważne miejsce zajmuje moja miłość do fotografii. Jest ze mną od dziecka. W wieku 7 lat dostałam pierwszy aparat (prosty, na kliszę). Rok później w moje ręce po raz pierwszy trafiła jedna z lustrzanek – EXA z wizjerem u góry. Tak to się zaczęło. Pierwsze zbierane pieniądze szły w całości na klisze, odbitki i sprzęt z komisu. Aparat towarzyszył mi wszędzie przez ponad 12 lat. Potem była 10 letnia przerwa. Do fotografii (już cyfrowej) wróciłam, również zawodowo, po 10 latach, gdy zamknięto jedną z firm, w której pracowałam.
Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.

W życiu osobistym jestem osobą aktywną, ciekawą świata, ludzi, miejsc, mamą dwóch wspaniałych córek, nastolatek.

Katarzyna Maczyszyn - dowiedz się o mnie więcej