Przejdź do treści

Indywidualne konsultacje

Jak przebiega konsultacja fitoterapeutyczna

Podczas pierwszej konsultacji fitoterapeutycznej zapytam Cię nie tylko o wybrany problem zdrowotny, ale również o Twój ogólny stan zdrowia i sytuację życiową (stres, przemęczenie mają ogromny wpływ na zdrowie). Poproszę Cię o niektóre wyniki badań np. morfologię krwi, zapytam o choroby przewlekłe, przyjmowane leki, suplementy, zioła. Wszystko ma znaczenie, nawet witaminy i samodzielnie wybrane ziołowe herbatki! Ziołowe preparaty i olejki eteryczne również mogą dawać interakcje (niepożądane objawy) z tradycyjnymi lekami. W przypadku konsultacji zdalnej przed rozmową poproszę Cię o wypełnienie ankiety stanu zdrowia, samopoczucia, sytuacji osobistej mogącej wpływać na Twoje problemy i odczucia.

 • Nigdy nie każę Ci odstawić leków przypisanych przez lekarza i nie postawię medycznej diagnozy (nie jestem lekarzem). Jeśli będzie to konieczne, pokieruję Cię do odpowiedniego lekarza na dalszą diagnostykę/leczenie. Jeśli nie będę mogła Ci pomóc, za konsultację nie zapłacisz.
 • Po pierwszej konsultacji ustalę dla Ciebie protokół terapii. Otrzymasz dokładne wytyczne stosowania preparatów roślinnych i informację o miejscu ich zakupu. Możesz też zdecydować się na preparaty przeze mnie przygotowane (dodatkowo płatne).
 • Kolejne 2-3 weryfikujące leczenie konsultacje będą odbywać się telefonicznie lub przez internet: zoom lub mailowo (zależnie od sytuacji). Dla osób kupujących u mnie preparaty są one darmowe.
 • Podczas kuracji będziesz mieć możliwość zadania mi pytania jej dotyczącego drogą mailową lub smsową 

Zadzwoń do mnie lub napisz, zapytaj, jeśli masz wątpliwości, czy mogę Ci pomóc. Zobacz też zakładkę O mnie

fitoterapia aromateriapia Zielona Pracownia Katarzyna Maczyszyn

Umów się na spotkanie w Gdańsku lub przez Internet (Zoom)

  Imię i nazwisko (wymagane)


  Adres email (wymagane)


  Temat


  Treść wiadomości


  Opinie klientów

  To, co dostałam jest rewelacyjne. Po 3 dniach nie czułam już żadnych objawów. Teraz już wiem, co robić i jak o siebie dbać.
  Joanna
  46 lat
  Problemy związane z menopauzą.
  To było niesamowite jak szybko globulki zadziałały. Nie wiedziałam, że to może tak pomóc.
  Kobieta
  70 lat
  Wypadały mi włosy. Po konsultacji otrzymałam plan działania oraz preparaty. Uczę się nowego podejścia i widzę efekty.
  Ewa
  69 lat
  Kasiu, bardzo Ci dziękuję. Jesteś kopalnią wiedzy. A produkty bajka! Jest moc!
  Synek też zadowolony.
  Alicja
  44 lata
  Męczył mnie kaszel po przejściu covid. Ziołowe preparaty Kasi szybko pomogły mi zarówno z kaszlem jak i na zatkane zatoki.
  Agnieszka
  46 lat
  Skip to content